دکوراسیون داخلی

‎همه ما انسان‌ها در اعماق درون خود به دنبال آرامش هستیم. مکان‌هایی که با آن‌ها در تعامل هستیم می‌تواند منبع تمام نشدنی نشاط و آرامش ما باشد، که بتوان در آن انرژی‌های از دست رفته طی روز را جایگزین کرد.

‎آنچه همواره باید مد نظر قرار گیرد آن است که هر فضای داخلی اعم از محل کار یا سکونت قابلیت زیبا شدن را دارد و تنها باید از اصول و قواعد به علاوه کمی ذوق و سلیقه استفاده کرد تا شرایط مناسب و دلخواه را پدید آورد.

‎گروه طراحان فروشگاه بزرگ اکسیر با ارائه بهترین و کاربردی‌ترین پیشنهادهای طراحی و دکوراسیون به شما کمک می‌کنند تا فضای ایده‌آل خود را داشته باشید.

‎ما با بررسی و آنالیز نقشه‌های موجود فضای شما تلاش می‌کنیم اصولی‌ترین پیشنهادهای طراحی را ارائه دهیم.

‎شما می‌توانید با ثبت اطلاعات تماس خود در سایت و یا تماس با ما مستقیماً با طراحان فروشگاه بزرگ اکسیر در ارتباط باشید و جهت انتخاب متریال، نورپردازی، انتخاب مبلمان و سایر خدمات دکوراسیون از مشاوره آن‌ها بهره‌مند گردید.

 

سوالات بخش طراحی و دکوراسیون داخلی

1- امکان مشاوره طراحی بدون خرید از از فروشگاه بزرگ اکسیر وجود دارد؟

خیر، طراحان فروشگاه بزرگ اکسیر مشاوره و همکاری‌های لازم را فقط هنگام خرید کالا و در صورت نیاز طراحی و چیدمان محل مورد نظر به صورت تخصصی انجام می‌دهند.

 2- روند انجام کار طراحی و چیدمان به چه صورت است؟

ابتدا طراحان ما با قرار قبلی، از فضای شما بازدید می‌کنند، نقشه فضای مورد نظر شما را برداشت می‌کنند و بر اساس نیاز شما طراحی طبق نقشه برداشت شده انجام می‌گیرد. همچنین شما را برای انتخاب کالایی مناسب و داشتن فضای ایده‌آل همراهی می‌کنند.

3- هزینه دریافتی برای انجام کار خدمات طراحی به چه صورت است؟ 

هزینه بر اساس متراژ فضای شما محاسبه می‌گردد. برای اطلاع دقیق‌تر با واحد طراحی و دکوراسیون داخلی فروشگاه بزرگ اکسیر تماس حاصل فرمایید.

 

درخواست طراحی دکوراسیون داخلی

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
ارسال کن

کلکسیون جدید